Alışveriş Hakkında

birahar.com internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler için nakliye/kargo ücreti müşteriden talep edilmektedir. Nakliye ve kurulum ücretleri için buradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünler içerisinde kurulum gerektiren modüller mevsutsa uzman ekibimiz sayesinde nakliye sırasında evlerinize ücretli bir şekilde kurulum sağlanıyor.

Sipariş etmiş olduğunuz ürün şayet elimizde mevcut ise hemen kargolama işlemlerine başlanıyor fakat ürün mevcut değil ise ivedi bir şekilde üretim birimimiz ile iletişime geçip ürünün üretim aşaması başlatılmış oluyor.

Evet, Birahat Mobilya’dan satılan her ürün için fatura kesilmektedir.

Ürünün stoktaki durumuna ve nakliyenin gideceği bölgelere göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama 30 gün içinde satın almış olduğunuz ürün yaşam alanlarınızda yerini alacaktır. Detaylı bilgi için +90 543 604 95 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evet, Avrupa’da ülke farketmeksizin nakliye ve kurulum müşteriye ait olmak üzere gönderim sağlıyoruz. Yine bu konuda sürecin işleyişi ve nakliye maliyetleri hakkında bilgi almak için +90 543 604 95 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödeme Hakkında

birahat.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde kredi kartınızdan ve hesap kartınızdan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürünü havale yolu ile ödeme yapmak istiyorsanız bizlere ulaşarak banka bilgilerimizi isteyebilirsiniz. Bu konuda detaylı olarak bilgi almak isterseniz +90 543 604 95 55 numaralı telefondan bizlere ulaşınız.

Instagram hesabımızı takip ederek kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olabilirisiniz.

Hayır, yaylı yatak opsiyoneldir ek ücretle satın alabiliriz.

Ödemenin tamamı alındığı takdirde ürünlerinizi 365 gün depomuzda muhafaza edebiliyoruz.

Belli bir oranda kapora almadan siparişinizi onaylamıyoruz.